Oflaz Gayrimenkul Hakkında

Oflaz Gayrimenkul, son yıllarda Bodrum’da hızla gelişen gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçların ortaya çıkardığı bir yapılanmadır.
Ülkemizdeki birçok kesimin tercihinin Bodrum olmasından dolayı gayrimenkul sektöründeki yatırım kararlarına yardımcı olacak çalışmalara ihtiyaç doğmuştur.

Gayrimenkul almaya karar vericiler, genellikle başka şehirlerde, yatırım bölgesinden yüzlerce kilometre uzaktadır. Tanımadıkları bir bölgede, bilmedikleri koşullarda yapacakları yatırımların kararlarını, sektör raporları, pazar araştırmaları, fizibilite analizleri gibi kendilerine yardımcı olacak bazı çalışmalar kullanarak vermek zorunda kalırlar. Bu çalışmalar uluslararası standartlara uygun ve objektif olmalıdır. Ne yazık ki ülkemizde çok yeni ve hızla gelişen bu sektördeki geleneksel gayrimenkul profesyonelleri, yatırımın evrensel dili diyebileceğimiz bu dili konuşmaktan çok uzak.

İşte Oflaz Gayrimenkul, bu boşluğu doldurmak amacıyla piyasayı birebir yakından takip eden ve Bodrum’un şartlarını bilen aynı zamanda da bölgesine hakim bir kurum olarak 2017 yılında ortaya çıkmıştır. Amacımız; bireysel, kurumsal, yerli ve yabancı her türlü gayrimenkul yatırımcısına, gayrimenkul sahiplerine ve kullanıcılarına, yatırımlarının tüm safhalarında vereceğimiz profesyonel danışmanlık hizmetimiz sayesinde alınacak yatırım kararlarının şeffaf, rasyonel ve karlı olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz;

• Gayrimenkul  sektöründe  diğerlerinden farklı yapan unsurun yenilikçilik ve  müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz.

• Bizlere göre fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğiniz zaman hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Kısacası gayrimenkul sektörünün yenilikçi yüzüyüz.

Misyonumuz;

• Bodrum’un en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.

• İhtiyaçların doğru analizi  ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

• Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

• Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

• Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

• Müşterilerimize  doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil bu süreçte geçen  her anın  memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak

WhatsApp WhatsApp us